Počet členov fanklubu

Fanklub mužstva je jeden z najdôležitejších atribútov mužstva. V zátvorke je zobrazená zmena počtu fanúšikov za predchádzajúci týždeň.

Počet členov fanúšikov vo fanklube ovplyvňuje :


Fanúšikovia pribúdajú a ubúdajú z fanklubu podľa výsledkov zápasov – vplyv majú ligové zápasy a zápasy turnajov Svetová liga, Pohár národných šamponov a Národný pohár. Oddelenie marketingu tiež zvyšuje počet fanúšikov, ktorí prichádzajú do fanklubu po vyhratých zápasoch. Príchod fanúšikov taktiež ovplyvňuje štatistika – kanadské bodovanie, kde za umiestnenie hráčov v koncosezónnych TOP štatistikách pribudnú fanúšikovia do mužstva.


Ďaľšia možnosť, kedy sa mení počet fanúšikov v mužstve je pri postupe do vyššej ligy, kedy mužstvo jednorazovo získa bonus 4% fanúšikov z aktuálneho stavu fanklubu. Pri zostupe rovnaké množstvo fanúšikov stratí. Aktuálny stav fanúšikov je možné si pozrieť na karte mužstva.


UPOZORNNENIE


Ak máte pocit, že fanúšikovia Vám ajtak nepribúdajú, môže to byť sposobené tým, že na príchod a odchod fanúšikov má vplyv aj ligový priemer, ktorý si viete pozrieť v menu Liga - Tabuľky - Info . To znamená, že ak máte viac fanúšikov ako je ligový priemer, budú Vám pribúdať pomalšie alebo aj vôbec. Ak máte fanúšikov menej ako je ligový priemer, pribúdať budú rýchlejšie.