Sponzorský balík

Popis a výhody - Informácie k platbám - Zakúpiť balík

Sponzorský balík je súbor špeciálnych vylepšení pre manažérov, ktorí majú radi HockeyArenu a trávia tu veľa času. Po zakúpení sponzorského balíku sa staneš sponzorom Hockey Areny a získaš prístup k funkciám, ktoré zlepšia komfort a zábavu pri hraní. Každý sponzor bude v hre označený ikonkou puku .


Výhody sponzorského balíka :


Ak sa chceš prezentovať pekným logom, môžeš k svojmu mužstvu nahrať obrázok, ktorý sa bude zobrazovať ako logo mužstva v detailnom okne. Logo je možné podľa potreby ľubovoľne meniť. Maximálna veľkosť loga je 51200 bajtov, šírka 400 pixelov, výška 200 pixelov. Každý deň je možné zahlasovať za jedno logo a to víťazné sa zobrazuje na hlavnej stránke ako logo dňa! Poradie a výsledok hlasovania nájdeš na tejto stránke.

Automatické ponuky na trhu
V prípade záujmu o kúpu hráča (alebo o podpísanie chráneného voľného hráča), ktorého uzávierka sa bude končiť v čase, keď manažér nebude prítomný v hre, môže pri odosielaní ponuky zapnúť možnosť 'Automatická ponuka' - táto funkcia bude automaticky posielať ponuky na hráča až do výšky zvolenej maximálnej sumy.
Manažér môže mať v jednom momente zadaných max 10 automatických ponúk !!!
Neaktívne automatické ponuky sa vymazávajú po 7 dňoch. Max. počet neaktívnych automatických ponúk je 100 v jednom momente (týždeň).
Takisto je možné posielať automatické ponuky na svojich hráčov 27+ rokov, a to sa týka iba nechránených hráčov, čo majú lojalitu -3.

Automatické plánovanie priateľských zápasov
Na stránke kalendár je možné kliknutím na ikonku zadať požiadavku na automatické naplánovanie priateľského zápasu. Ak sa nájde zodpovedajúca žiadosť iného mužstva, priateľský zápas sa hneď naplánuje. V opačnom prípade sa žiadosť zapíše do databázy a zápas sa naplánuje hneď, ako sa nájde požiadavka iného mužstva so zodpovedajúcimi parametrami. Zapísanú nevybavenú žiadosť je možné skontrolovať alebo vymazať. Maximálny počet žiadostí jedného mužstva je 20.

Pripomienky
Ako sponzor si môžeš jednoducho nastaviť automatickú e-mailovú pripomienku pre uzávierku hráča na trhu – linka na túto možnosť sa nachádza v okne hráča, ktorý je na trhu.

Web stránka mužstva
K mužstvu je možné zadať adresu na web stránku mužstva. Táto linka sa zobrazuje v detailnom okne mužstva každému, kto si ho zobrazí.

Tlačové správy mužstva
Ak chceš informovať svojich fanúšikov o najnovších udalostiach v mužstve alebo o plánovaných zmenách, môžeš to urobiť pomocou tlačových správ v Menu - Manažér - Sponzor. Tieto správy sa zobrazujú v okne mužstva, ale aj v okne ligových tabuliek. Správy je možné vytvárať, editovať aj vymazať.

Sledovanie
Môžeš sledovať vybraných hráčov – ich aktuálne mužstvo, ligu a ďalšie vlastnosti. Všetky tieto informácie sú dostupné prehľadne v jednom okne a to v Menu Hráči - Sledovanie. Sledovanie vlastných hráčov teraz počíta priebežné náklady na plat a podpisové bonusy hráča počas jeho kariéry. Stačí začať sledovať vlastného hráča a systém sa o to postará automaticky. Náklady sa zobrazujú na karte hráča aj v zozname sledovaných hráčov.

Poznámky
Ku každému hráčovi si môžeš zapísať krátky text (maximálne 500 znakov). Poznámku je možné zapísať alebo zmeniť cez odkaz 'Poznámka' v detailnom okne hráča. Jeden manažér môže mať naraz najviac 100 poznámok.

Služba e-mailových notifikácií
Je možné nastaviť si automatické e-mailové upozornenie na tieto udalosti :

Iné výhody sponzorského balíka :