Odoslanie výzvy na priateľský zápas

Vyberieš si mužstvo, s ktorým by si chcel hrať. Otvoríš jeho okno, kde je vpravo hore možnosť Výzva na priateľský zápas. Máš možnosť si vybrať z dvoch možností : Normálny alebo Playoff (viď. obrázok nižšie). V Playoff zápase sa zápas v prípade remízy v riadnom hracom čase predlžuje. V prípade, že sa zápas nerozhodne v predĺžení, zápas rozhodnú samostatné nájazdy.
Kliknutím na jeden z nich sa ti ukáže kalendár mužstva, s ktorým chceš hrať. Vo voľných dňoch kliknutím na jednu z možností Doma/Vonku pošleš mužstvu výzvu. Jednému mužstvu môžeš na jeden deň poslať výzvu na zápas doma aj vonku. Týmto spôsobom môžeš posielať na jeden deň výzvy aj viacerým mužstvám. Ktoré z nich ako prvé prijme výzvu, s tým budeš hrať, a ostatné výzvy na tento deň sa automatiky zrušia. Výzvy môžeš posielať na všetky voľné dni. V prípade, že systém naplánuje zápasy NP, play-off a play-out budú naplánované priateľské zápasy automaticky zrušené.Tak ako ty môžeš posielať výzvy iným mužstvám, tak ich aj iné mužstvá môžu posielať výzvu tebe. Môžeš to sledovať aj v menu Mužstvo - Priateľské zápasy. Po kliknutí na Prijať sa zápas naplánuje a objaví sa v kalendári. Po kliknutí na Zrušiť sa zápas nenaplánuje.

Naplánovaný priateľský zápas sa dá zrušiť, avšak najneskôr 3 dni pred zápasom. Zápas zrušíš kliknutím na ikonku Kôš. Ak sa pri zápase nenachádza ikonka kôš, znamená to, že tento zápas nie je možné zrušiť. Zrušiť vieš len priateľské zápasy. Iné zápasy nie je možné zrušiť.

Manažér so Sponzorským balíkom môže priateľské zápasy plánovať automaticky. V kalendári tímu v deň keď nie je naplánovaný zápas je ikona plánovača . Po kliknutí sa otvorí karta, kde si môžeš zadať podmienky pre naplánovanie zápasu. Ide o nasledovné možnosti :