Hviezdy

Počet hviezd vyjadruje hviezdny štatút hráča. V každom ligovom zápase sa vyhlásia tri najväčšie hviezdy (možnosť vidieť vo výpise zápasu pod zostavou), títo hráči získavajú väčšiu popularitu medzi fanúšikmi a postupne sa z nich stanú hviezdy.

Na karte hráča, ktorý zatiaľ nezískal žiadnu hviezdu, je možné sledovať jeho pokrok k hviezdnemu štatútu ako percentuálnu hodnotu z oddelenia prieskumu.

Ďalší faktor, ktorý zvyšuje hviezdny štatút hráčov, sú ligové štatistické kategórie vyhodnotené vždy na konci základnej časti sezóny.

Hráči v U23 vedia tiež získať hviezdny status počas sezóny, ale pri koncosezónnych štatistikách za TOP umiestnenie sa im nepripočíta žiadne percento.

A načo sú v mužstve hviezdni hráči ?

Okrem toho, že hviezdy chcú vyššie platy, má to aj dobrú stránku - na zápasy chodí viac divákov a predávajú sa darčekové predmety. Hviezdni hráči sa dajú prehľadne sledovať v menu Hráči - Hviezdy a v tomto okne sa dajú aj kupovať darčekové a zberateľské predmety. Základná nákupná cena týchto predmetov je 5000 za kus a pri jednorazovom nákupe väčších množstiev sa znižuje. Predajná cena je 15000.


Predaj sa vyhodnocuje raz týždenne v stredu a je ovplyvnený počtom a úrovňou hviezdnych hráčov mužstva a úrovňou oddelenia marketingu. Maximálny počet predaných darčekových predmetov za týždeň je 650 ks.

Hviezdni hráči zvyšujú návštevnosť na zápasoch. Pri predaji hráča do inej ligy, alebo vyhodení, sa hráčovi hviezdny status o niečo zníži.

Ak je zoznam hviezdnych hráčov A-mužstva prázdny, nebudú sa predávať žiadne darčekové predmety !!! (U23 sa nevyhodnocuje)